آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت خرید دستگاه تصفیه هوا شخصی

قیمت خرید دستگاه تصفیه هوا شخصی

می دانید که چه مارکی از دستگاه های تصفیه هوای موجود در بازار، دارای تاییدیه وزارت بهداشت کشور می باشد؟ آیا از قیمت خرید و فروش انواع دستگاه های تصفیه هوا اعم از شخصی و قابل حمل مطلع هستید؟
دستگاه تصفیه هوا، نیاز امروز تمامی افراد می باشد. زیرا آمار آلودگی های هوایی روز به روز در حال افزایش بوده و روش ساده و سریعی هم وجود ندارد که این آلودگی ها از بین برود و هوای پاکیزه جایگزین آلودگی ها، گرد و غبار، دود کارخانه های صنعتی و یا خودرو ها شود.
اما با پیشرفت تکنولوژی، امروزه دستگاه هایی به بازار عرضه شده است که هوای محیط را به روش های مختلف، تمیز کرده و آلودگی ها را از هوا می زدایند. این دستگاه ها با نام دستگاه تصفیه هوا شناخته می شوند و سال های زیادی می باشد که به بازار عرضه شده است. بسیاری از کارخانه های تولیدی دستگاه های برقی خانگی از قبیل شارپ، سامسونگ، ال جی و ..، تولید کننده های شناخته شده ای در زمینه آماده سازی دستگاه های تصفیه هوا، با کیفیت بالا و قیمت مناسب محسوب می شوند.
دستگاه تصفیه هوا، برای مکان های گوناگون متفاوت است. به طور مثال، دستگاه تصفیه هوایی که در بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرد، مسلما عملکردی متفاوت با دستگاهی دارد که به صورت خانگی در منازل و یا محل کار استفاده می شوند. زیرا ذرات معلق موجود در هوای دو فضای نام برده با یکدیگر متفاوت بوده و از این رو، نوع از بین بردن آلودگی ها هم تا حدودی فرق می کند. در حالت کلی، نوع دستگاه تصفیه هوا، بر اساس نوع فیلتر، قطعات و لوازم به کار گرفته شده در ساخت آن با یکدیگر متمایز است.
امروزه به دلیل اینکه آمار بیماری هایی از قبیل آسم، حساسیت های ریوی و … در هوای شهر های بزرگ و پرجمعیت رو به افزایش است، افراد برای پیشگیری از این بیماری ها و یا بهبود آن، نیاز دارند تا در هر مکان و هر زمان، از دستگاه تصفیه هوا استفاده کرده و هر لحظه هوای مطبوع را استشمام نمایند.
دستگاه تصفیه هوا شخصی، نوعی دستگاه تصفیه هوا است که قابلیت حمل به هر کجا را داشته و حتی می تواند در نوع گردنی و یا جیبی هم خریداری شود. برای اینکه دستگاه تصفیه هوا شخصی و قابل حمل بتواند بسیاری از حجم آلودگی های هوایی را از شما دور نگه دارد، باید در هنگام خرید دستگاه تصفیه هوا مورد نظر خود، مشخصات مرتبط با نوع عملکرد دستگاه را به خوبی بررسی نمایید. زیرا یکی از روش هایی که دستگاه های تصفیه هوا عمل کرده، یونیزاسیون بوده و دیگری به روش هپا. هرکدام از این روش ها، ممکن است مورد تایید وزارت بهداشت کشور های مختلف نباشند. به همین دلیل، اطلاع پیدا کردن از نحوه عملکرد دستگاه، می تواند کمک شایانی به خریدار کند تا بهترین نوع دستگاه تصفیه هوا شخصی را تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهد.

دستگاه تصفیه هوا شخصی

قیمت دستگاه تصفیه هوا چگونه تعیین می شود؟

نا گفته نماند که قیمت خرید و فروش دستگاه تصفیه هوا در انواع مختلف، بر حسب نحوه عملکرد، نوع قطعات به کار رفته شده در آن و حتی شرکت تولیدی دستگاه تعیین می شود. اطلاع پیدا کردن از قیمت دستگاه تصفیه هوا، مراجعه به سایت های اینترنتی می تواند پیشنهاد خوبی باشد.

منبع: دستگاه های صنعتی ایران

مطلب پیشنهادی

دستگاه تصفیه هوا سوئدی

بازار خرید دستگاه تصفیه هوا سوئدی

دستگاه های تصفیه هوا سوئدی توانسته اند با بهره مندی از طراحی های بسیار زیبا …

دیدگاهتان را بنویسید